На Івано-Франківщині відбувся Мультидисциплінарний навчально-практичний курс з респіраторної реабілітації

Суспільство

Навчання тривали три дні, а участь у них взяло понад 100 учасників. Серед лекторів заходу  Hugues Gauchez колега, що приїхав з Франції поділитися власним досвідом з прикарпатськими медиками та Katarína Štepankova – голова Словацької Асоціації Муковісцидозу.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


“Такі курси є справді важливими. Найперше, вони обʼєднують професійних лікарів і студентів-медиків, що лише розпочинають свій професійний шлях та під час таких заходів можуть ближче побачити певну спеціалізацію, почути/запитати/надихнутися. Також це важливо і для практикуючих медиків, адже саме тут відбувається фахове ділення досвідом у професійній площині”, – зазначив Володимир Дзьомбак.

Учасники обговорили важливість мультидисциплінарного підходу у реабілітації пацієнтів пульмонологічного профілю та шляхи удосконалення медичної допомоги та реабілітації хворих з рідкісними захворюваннями.
Говорили й про сучасні підходи до діагностики та лікування муковісцидозу і значення правильної організації неонатального скринінгу для вчасного виявлення та покращення прогнозу при муковісцидозі.


Переглядів: 277
banner