На Калущині внутрішньо переміщеним особам роздали портативні зарядні пристрої

Суспільство

Вчора, 3 квітня, представники недержавної благодійної організації «СОС Дитячі Miстечка» побували в Підмихайлівському старостинському окрузі Новицької територіальної громади.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Фахівці вивчали потреби внутрішньо переміщених осіб, зокрема, ознайомилися з побутом та умовами проживання родин з дітьми, поспілкувалися з сім’ями переселенців, працівниками служб у справах дітей РДА та сільської ради.


Опісля благодійники подарували внутрішньо переміщеним особам в селі Підмихайля портативні зарядні пристрої (повербанки) та допомогли оформити заяви на отримання коштів для внутрішньо переміщених родин з дітьми. Після відвідин Підмихайлівського округу представники благодійної організації відвідали село Берлоги Новицької громади.


Довідково
«СОС Дитячі Містечка» – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) та працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.


Переглядів: 312
banner