На Калущині з метою ліквідації сказу вакцинують усіх тварин

Суспільство

У двох селах на Калущині з метою ліквідації сказу вакцинують усіх домашніх та сільськогосподарських тварин.


Повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області


На територіях населених пунктів Довгий Войнилів та Перекоси Верхнянської сільської громади Калуського району фахівцями Калуського відділу Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводиться вакцинація домашніх та сільськогосподарських тварин від сказу, що передбачено планом заходів із запобігання поширення та ліквідації сказу.


15 лютого 2023 року факт захворювання на сказ було підтверджено лабораторними дослідження патматеріалу від собаки, що загинула, в одному з особистих селянських господарств с. Довгий Войнилів (звіт про результати лабораторного дослідження від 15.02.2023 № 000082 п.м./23 Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби).


Відповідно до чинного законодавства вимушену вакцинацію буде проведено для всіх сприйнятливих тварин в с. Довгий Войнилів, а також м’ясоїдних тварин с. Перкоси.


“Зважаючи на те, що вакцинація є обов’язковим і найбільш дієвим заходом захисту домашніх улюбленців від захворювання на сказ, закликаємо краян представити своїх тварин ветеринарним спеціалістам для проведення вакцинації”, — йдеться у дописі.


Переглядів: 406
banner