На Калущині завершують будівництво школи

Суспільство

У селі Вишкові Калуського району триває будівництво школи, яке планують завершити до початку нового навчального року.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.
«Вишківська школа – одна з двох масштабних проєктів, які реалізуються у Калуському районі. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво». У 2021 році цей об’єкт увійшов як перехідний у перелік проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку. На завершення будівництва з державного бюджету заплановано виділити фінансування в обсязі 13,2 млн грн. Крім того, Вигодська селищна територіальна громада повинна забезпечити співфінансування в сумі 2,2 млн грн», – йдеться у повідомленні Калуської РДА.

Роботи виконані на 81%. Проектна потужність ліцею розрахована на 180 дітей. Частина Вишківської школи введена в експлуатацію у 2010 році.

Наразі у новозбудованому приміщенні школи тривають внутрішні будівельні роботи: проводиться фарбування стін та стелі другого поверху, укладання керамічної плитки на підлогу, монтаж пожежної сигналізації. Крім того, будівельники здійснюють укладку бруківки на подвір’ї школи і влаштовують дренаж на спортивному майданчику.

У результаті завершення будівництва школи з’являться навчальні класи для учнів, спортивний майданчик, зал для занять художньою самодіяльністю, актова зала, бібліотека та приміщення їдальні. Також у навчальному закладі будуть дотримані усі умови інклюзії та створені умови для надання якісних освітніх послуг.Переглядів: 171
banner