На Калущину привезли амуніцію для військових

Суспільство

Начальник Калуської районної військової адміністрації Жанна Табанець зустрілася з військовими та представником молодіжної громадської організації «Інститут Суспільних Ініціатив» Тарасом Репицьким,щоб обговорити напрямки подальшої співпраці.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Варто зазначити, що Калуська РВА співпрацює з цією організацією два роки. У 2021 році працювали в освітній сфері, а в минулому – започаткували роботу у медичних і військових напрямках.


Багато зусиль «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з волонтерами благодійного фонду «Разом для України» (виконавча директорка Евеліна Курілець), зокрема з координатором госпітального напрямку в організації «Разом для України» Razom Health Віталієм Свічинським, докладає у боротьбі з окупантами, допомагаючи Збройним силам України. З цим фондом співпрацюють депутати міської ради Оксана Савчук і Віктор Бербець.


Сьогодні вони привезли військову амуніцію (портативні зарядні станції, індивідуальні аптечки, та медичні рюкзаки зі стандартами НАТО) для наших захисників.


Варто зазначити, що завдяки МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» та БФ «Разом для України» у перші дні 2023 року військові з Калуського району одержали такі потрібні зараз рації DP «Motorola» 4400 (10 комплектів), 2 генератори 3 кВт. та 100 аптечок за стандартами НАТО. Необхідну допомогу (надважливі засоби зв’язку) вони передали і на південний напрямок – нашій підшефній військовій частині, що дислокується в Очакові.

 Переглядів: 496
banner