На Косівщині провели благодійний аукціон на підтримку Українського війська

Події, Суспільство

У місті Косів відбувся благодійний аукціон на підтримку 10-ої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Організатором заходу стала громадська організація “Туристична Асоціація Гуцулія” за підтримки голови Косівської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Аукціон розпочали хвилиною мовчання за полеглими на війні воїнами, вітальними словами Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, голови районної державної адміністрації Наталії Кучми та голови ГО “Гуцулія” Ростислава Мартинюка.


Серед лотів – витвори мистецтва, ікони, дитячі творчі роботи, поштові марки, раритетні видання книг, сувеніри зі знищеної російської техніки тощо. Окрім того, гості також змогли придбати експонати виставки-продажу за фіксованими цінами.


Учасниками благодійного дійства стали понад 100 людей.


Слід додати, що майже всі лоти викупили. Тож, організаторам вдалося зібрати понад 850 тисяч гривень. Кошти спрямують на підтримку Українського війська.


На завершення аукціону Наталія Кучма подякувала всім, хто допоміг в організації благодійного заходу та став його активним учасником.
Переглядів: 435
banner