На Косівщині триває ремонт мосту

Суспільство

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, яка проходить Івано-Франківщиною, ремонтують мости.


Роботи на мосту через річку Лючка в селі Стопчатів Косівського району йдуть повним ходом. Там завершують армування монолітної плити, влаштовують підходи до мосту – перехідні плити та основу для спорудження консолей тротуарів. Рух транспорту здійснюється тимчасовим об’їзним мостом.

Фінансування цього проєкту здійснюється із державного бюджету. Важливо й те, що розпочали виготовлення проєктно-кошторисної документації на другий об’єкт у Стопчатові – капітальний ремонт дванадцятиметрового арочного мосту на км 93+710 а/д Р-24.

Діючий міст не відповідає сучасним вимогам за вантажопідйомністю та габаритами, спостерігається руйнування кам’яної кладки стінки мосту, тріщини, випадання окремих фрагментів у зводі арки. Також продовжуються роботи на мосту через річку Мачура в селищі Ворохта, автодорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 16+391.

Він побудований у 1968 році. За результатами обстеження об’єкту, виявлено підмив фундаментів берегових опор, руйнування кам’яних берегових опор. На об’єкті збудували тимчасовий об’їзний міст. За сприятливих умов влаштовується асфальтобетонне покриття на підходах до мосту та скеровується ним рух транспорту. Опісля – демонтаж діючого та будівництво нового мосту.Переглядів: 183
banner