На Міському озері Івано-Франківська відбулись Всеукраїнські змагання з роликового спорту серед дітей

Події, Суспільство

10.09 День фізичної культури і спорту з нагоди свята, провели Акцію «День здоров’я», на цій же локації і яка вже 30-а по рахунку загалом.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб


«Сьогодні тридцятий «День здоров’я» в області і дев’ятий саме в Івано-Франківській ТГ. Брендований автобус із кваліфікованими фахівцями працював майже увесь день поблизу Міського озера. Традиційно, бачимо високу активність серед населення, що свідчить про довіру та відповідальне ставлення до свого здоров’я. Франківці та гості міста безкоштовно мали змогу зробити скринінг свого здоровʼя. Зокрема, вимірювали рівень глюкози в крові, сатурацію кисню в крові та артеріальний тиск. Зробили швидкі тести на ВІЛ/СНІД та COVID-19. Охочі мали змогу проконсультуватись із сімейним лікарем після чого, працівники первинки вакцинували від правця (АДПм), кору (КПК) та коронавірусу. Хочу наголосити, що в Україні триває «наздоганяюча кампанія» проти кору. Тому, закликаю батьків звернутися до сімейного лікаря і вакцинувати дітей вакциною КПК», – розповів організатор акції, головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук


Під час заходу фахівці також провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, важливості профілактичних щеплень дітям та дорослим.


Окрім цього, роздали відповідні друковані буклети.


«День здоров’я» відбувся за ініціативи Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ Руслан Савчук.


За підтримки міського голови Івано-Франківська Руслан Марцінків, за активної участі медичних працівників КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольги Савчук та працівників ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.Переглядів: 375
banner