На Надвірнянщині рятувальники під час роз’яснювальної роботи закликають громадян не випалювати суху рослинність

Суспільство

Щоб запобігти пожежам у природних екосистемах та нагадати населенню правила пожежної безпеки у весняний період працівники Надвірнянського районного управління Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в природних екосистемах.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


12 березня рятувальники Надвірнянщини здійснили профілактичний рейд, аби нагадати мешканцям про заборону випалювання сухої рослинності та шкоду для довкілля від недбалого господарювання.


Спілкуючись з громадянами, надзвичайники наголосили місцевим жителям на тому, що навесні збільшується кількість пожеж на відкритих територіях, тому не варто кидати у суху траву непогашені недопалки, сірники, палити сміття, підпалювати торішні пожнивні залишки на полях тощо. Адже випалювання сухої рослинності перш за все, негативно впливає на стан здоров’я людини.


Пожежі сухої рослинності не рідко призводять до швидкого розповсюдження вогню у житловому секторі, на сільськогосподарські угіддя, ліси, знищують все живе навколо та загрожують життю людини. Тож, рятувальники настійно порадили людям утриматися від випалювання сухої рослинності, сміття, порядкуючи у своїх домоволодіннях. Зазначили і про заборону спалювання сухої рослинності, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за такі дії.


На завершення розмови рятувальники надали громадянам застережні листівки, у яких наводяться правила безпечної життєдіяльності.


Переглядів: 382
banner