фото з мережі інтернет

На Прикарпатті 21 медик хворий на COVID-19

Здоров`я, Суспільство

В Івано-Франківській області у 21-го медика підтвердився COVID-19 станом на 10:00 сьомого квітня. 15 – з від’ємним результатом тестів. 25 медичних працівників очікують результату ПЛР-тестування.


Про це повідомив заступник департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

За його словами, стан медиків легкий або середньоважкий і не несе загрози їхньому життю.

“Вони знаходяться на стаціонарному лікуванні. Не потребують штучної вентиляції легень. В основному, це медичні працівники, які контактували з хворими пацієнтами”, – каже Володимир Чемний.

За його словами, більшість хворих на коронавірусну інфекцію і саме тих, в яких найбільш важко протікає захворювання, це переважно люди після 50-ти років. Ті, які мають супутні патології: гіпертонічну хворобу, хронічні захворювання легенів, цукровий діабет, захворювання нирок, тощо.

Заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка повідомила, що у міській лікарні на лікуванні перебувають два священники:

“Зроблено швидке тестування. Воно негативне. Але поряд з тим зразки відправлено на ПЛР-діагностику. Більше двох останніх тижнів вони не проводили богослужіння, тому що вже хворіли пневмонією. Контакту з людьми, які приїхали з-за кордону у них не було”.Переглядів: 185
banner