На Прикарпатті активно реалізовується соціальний проєкт «Турбота про родину Героя»

Суспільство

Перебуваючи з робочою поїздкою на Верховинщині, заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, зустрілася із дружинами та матерями Героїв, які оздоровлюются у відпочинковому комплексі «Верховель».


Про це Голос-Інфо дізнається від Івано-Франківська обласна державна адміністрація


“Обласна державна (військова) адміністрація продовжує працювати над тим, щоби якнайбільше родин, які пережили втрату рідних на війні, мали змогу оздоровитися. Вклад наших воїнів у боротьбу за незалежність України неоціненний. А кожна сім’я полеглого бійця має відчути турботу та опіку, – зазначила Людмила Сірко. – У рамках проєкту «Турбота про родину Героя», який реалізовується за ініціативи Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА, відпочинковий комплекс «Верховель» прийняв на відпочинок шість матерів та дружин Героїв з Богородчанського району. А власниця комплексу, Ірина Якимів, яка допомагає родинам Героїв, запропонувала для них цікаву відпочинкову програму”.


Впродовж пʼяти днів родини Героїв мали змогу з користю для здоровʼя провести час, поспілкуватися та відпочити. Також вони побували на багатьох екскурсіях. До прикладу, відвідали музей гуцульського побуту та мистецтва «У трембітаря», а також побували у сирній лавці.


“Саме такі поїздки для рідних вкрай важливі, адже допомагають легше пережити біль втрати. Висловлюємо щиру подяку усім готелєрам, які підтримують та допомагають впроваджувати проєкт «Турбота про родину Героя» , – йдеться у повідомленні.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 261
banner