На Прикарпатті бійці бригади «Лють» проходять спеціальну підготовку

Суспільство

Нині бійці об’єднаної штурмової бригади удосконалюють свої професійні вміння та навички у тренувальному таборі. Наразі вони проходять навчання по вогневій та тактичній підготовці.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


Навчання з вогневої і тактичної підготовки сьогодні проходять 30 бійців «Люті». Більшість з них є діючими працівниками поліції, які мають бойовий досвід.

«Ми на тренування відпрацьовуємо бойову злагодженість однієї команди. На заняттях бійці удосконалюють навики тактики у малих та середніх групах. Як на мене, бійці готові на 80 відсотків до наступальних дій», – зазначив керівник взводу з позивним «Граф».

Загалом навчання у бійців триватиме чотири місяці. За цей час вони мають освоїти не лише вогневу тактику, а й основи тактичної медицини, аеророзвідку, тощо. Майбутні штурмовики уже налаштовані на перемогу.


«Я сам родом з Донбасу, там працював у поліції, як почався відбір у Лють відразу вступив та готовий захищати Україну і наших громадян від ворога. Ми скоро поїдемо на Схід, відвойовувати свої землі. Впевнений, перемога буде за нами!», – наголосив боєць з позивним «Лис».
Нагадаємо, «Лють» – це штурмова бригада, яка створена в Національній поліції України у системі МВС «Гвардія наступу».

Набір до бригади «Лють» триває. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.


Для всіх бажаючих працює і гаряча лінія для консультацій 0800100020.


Якщо ви готові долучитися до захисту України та знищення ворога – приєднуйтеся!


Переглядів: 388
banner