На Прикарпатті біля реабілітаційного центру для бійців АТО місцеві влаштували святування (ФОТО)

Суспільство

Хамство, прокльони, рукоприкладство, гульбище – поблизу Косова біля реабілітаційно-відпочинкового табору для бійців АТО “З любов’ю в серці” місцеві молодики влаштували святкування Великодня, незважаючи на карантинні обмеження.


Про це на своїй сторінці у Facebook написала керівниця центру Тетяна Костинюк.

Кореспондентам Суспільного жінка розповіла, що автомобіль Mercedes заїхав в огорожу центру вночі. В автівці було троє людей – дівчина та двоє молодиків. Коли Тетяна Костинюк викликала патруль, ті втекли з місця події. Пізніше повернулися з підмогою – 15 людей, які також були п’яні.

“Всі були у нетверезому стані, з хамством, з рукоприкладством, з погрозами. Ми готуємо відеоматеріал про те, як вони себе поводили”, – сказала очільниця табору.

За словами Тетяни, поліцейському, який оформлював дорожньо-транспортну пригоду, постійно хтось телефонував. З розмови, каже жінка, було зрозуміло, що правоохоронцю дзвонили для того, аби вплинути на процес.

“Огорожа пошкоджена, є пролом. Далі вона пішла в “гармошку”, зрушилася. Проте суть не в самій огорожі. Суть в тому, що люди сідають у нетверезому стані за кермо. Добре, що там була огорожа, а якщо б дорогу переходили діти? Тому ми не спустили це – люди не мають права сідати за кермо у нетверезому стані. Це аксіома, яка не потребує доведення”, – додала Тетяна Костинюк.

Зараз автомобіль забрали на штрафмайданчик. В реабілітаційно-відпочинковому центрі для бійців АТО “З любов’ю в серці” сподіваються, що люди будуть нести відповідальність за свою поведінку.Переглядів: 158
banner