На Прикарпатті через негоду у 12 районах сталося відключення електроенергії

Суспільство

Сьогодні в облдержадміністрації під час оперативної онлайн наради з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівниками районів, яку провела перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.


Йшлося про ситуацію, що склалася на території області внаслідок погіршення погодних умов, пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.

За інформацією управління з питань цивільного захисту ОДА, у 12 районах Прикарпаття сталося відключення електроенергії у населених пунктах, по області є випадки пошкодження покрівель адміністративних та житлових будівель, також одна особа зазнала ушкоджень внаслідок падіння дерева на рейсовий автобус.

Особливої уваги та злагоджених дій відповідних служб потребує ситуація з пошкодженням покрівлі Івано-Франківського будівельного ліцею, де є загроза замокання будинку.

«Прикарпаттяобленерго необхідно активізувати роботу щодо відновлення електропостачання споживачам,- наголосила Марія Савка. – Міським та обласним службам проаналізувати ситуацію у будівельному ліцеї та до кінця дня повідомити по вжиті заходи. Органи влади та відповідні служби повинні тримати ситуацію на контролі».Переглядів: 188
banner