На Прикарпатті чергова група рятувальників пройшла навчання з застосування БПЛА

Суспільство
В період з 1 по 9 вересня ще 13 Прикарпатських рятувальників пройшли навчання та покращили навички із використання безпілотників.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Дані навчання для рятувальників проводили працівники ТЦК спільно із військовими. Під час навчань рятувальники ознайомились з нормативно-правовою базою застосування, конструкцією та експлуатацією БпЛА різних виробників, їхніми технічними характеристиками та можливостями, особливостями програмного забезпечення. Також працівники Служби порятунку оволоділи навичками безпечного керування , навчилися обробляти та використовувати матеріал, відзнятий за допомогою безпілотників, здійснювали проведення пошуково-рятувалних робіт та використовували тепровізор,а також виконувати доставку за допомогою БПЛА постраждалим аптечок та засобів зв’язку.

Тепер можливості пошуково-рятувальних робіт є ширшими а робота рятувальників з обстеження територій буде набагато продуктивнішою, адже БпЛА рятувальники найчастіше застосовують при моніторингу пожеж в природних екосистемах та на відкритих територіях, а також при масштабних пожежах чи інших надзвичайних ситуаціях.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 276
banner