На Прикарпатті чоловік провалився під кригу

Суспільство

Сьогодні, 4 лютого, о 14:25 годині до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в Калуському районі в селищі міського типу Рожнятів на Чечвинському водосховищі тоне людина.


До місця події одразу ж направили відділення державної пожежно-рятувальної частини №8 смт Рожнятів та мобільно-оперативну групу Рожнятівського районного відділу, а також відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

О 14:34 годині до місця події прибули рятувальники, та розвідкою встановили, що місцевий рибалка, перебуваючи на замерзлій частині водойми, провалився у воду, на відстані орієнтовно 100 метрів від берега.
О 15:20 годині рятувальники спільно з місцевим населенням за допомогою човна дісталися до потерпілого, витягнули його з водойми та помістили в човен. Долаючи відстань від берега через замерзлу поверхню водойми було проведено ряд рятувальних заходів щодо транспортування потерпілого до берега, де о 16:45 годині чоловіка передали працівникам швидкої медичної допомоги.
До рятувальних робіт залучили 3 одиниці техніки 2 човни та 14 осіб особового складу, з них 3 водолази, а також залучили човен та 3 осіб місцевого населення.


Переглядів: 220
banner