На Прикарпатті для учнів почали трансляцію онлайн-уроків (ВІДЕО)

Суспільство

Онлайн-уроки для учнів 5-11 класів почали транслювати місцеві телеканали Івано-Франківщини 6 квітня в межах загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”.


Заняття для усіх класів можна дивитися на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

П’ятикласник Євген Бойчук каже, що звичайні уроки цікавіші, бо на онлайн-уроках не можна наживо побачитись з друзями та вчителькою:

“Цікавіше – в школі, бо там є однокласники, друзі і вчителька. Мені не подобаються відео-уроки, бо нудно. Хотілося колись сидіти в хаті, а тепер навпаки – хочеться до школи”.

Мама школяра Ольга Бойчук розповідає, що діти надають перевагу завданням та онлайн-урокам безпосередньо від своїх вчителів, тому що їх знають особисто:

“Висидіти, просто дивитися, як тітка щось розказує, дітям було нецікаво. Тому ми практикуємо більше навчання, коли вчителі дають короткі відеоролики на 2-3 хвилини. Цей процес спілкування вони сприймають. А от сьогодні спробували дивитися відео-урок для 5 класу – вистачило дітей на 10-15 хвилин, не більше. Тому що нема спілкування з однокласниками, з вчителем напряму, такого, більш динамічного, заняття”.

Онлайн-уроки для учнів 5-11 класів транслюватимуться щодня, з понеділка до п’ятниці – до кінця карантину.

Автор: Олександр Букатюк


Переглядів: 170
banner