На Прикарпатті добудують міст, який споруджують ще з 1991 року

Події

Сьогодні, 28 лютого, у Франківську в приміщенні готелю “Надія” проходить Міжнародна конференція «Стан дорожньої інфраструктури у гірській місцевості та шляхи покращення».


На Прикарпатті найбільше мостове господарство в країні, тому посадовці розповідають, що увагу треба приділяти матеріалам будівництва та подальшій експлуатації мостів, пише Голос-Інфо.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів зазначив, що у нашій області діє стратегія ремонту доріг, яка зумовлює пріоритетність ремонту державних доріг. 65% з них вже відремонтовані. У 2020 році на дороги в області виділили 400 млн гривень, а на їх обслуговування 100 млн.

“В минулому році ми створили стратегію відновлення мостів. Таким чином визначили 10 пріоритетних мостів. В цьому році добудовуємо міст через річку Дністер дожвиною 226 метрів. Знаходиться він між  Калуським і Галицьким районами, будівництво якого почали ще у 1991 році. Розпочнемо будівництво моста в Боднарові. Ще 8 мостів у плані 2020-22 років, три з них у Верховинському районі”, — розповідає начальник Служби автодоріг в області Василь Буджак. Переглядів: 179
banner