На Прикарпатті дорожні служби працюють у звичному режимі

Суспільство

На Прикарпатті ямкові ремонти доріг тривають у звичному режимі. Дорожники лагодять перила та мостові загородження.


Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Михайло Новосільський.

В Яремче другий день замінюють старі відбійники на нові. За словами інженера виробничо-технічного відділу фірми ПБС Павла Старкова, загальна протяжність цієї ділянки – близько півкілометра. Вже зробили сто з них. Старі блоки замінюють новими чотириметровими, які мають вагу близько чотирьох тонн. Огородження скріплюють між собою металевими деталями.

“Сьогодні відбувається демонтаж старого парапетного огородження і монтаж нового, також бетонного парапетного огородження типу «нью-джерсі». Ці роботи нам треба виконати терміново, тому що ділянка досить небезпечна, тут часто трапляються ДТП. Треба виконати терміново, бо дорога дворівнева, падають блоки – є ризик травмування людей”, – розповідає інженер виробничо-технічного відділу ТОВ “ПБС” Павло Ставров.

За його словами, працівники “ПБС” забезпечені усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції: “Усі люди забезпечені. Маємо навіть такі маленькі, щоб дезінфікувати руки”.

Водійка Оксана Дудка приїхала в Яремче у справах. Каже, незручностей від робіт не відчула. Але їхню доцільність не розуміє: “Особливих незручностей немає, але, я думаю, що старі відбійники слугували би ще. У нас є куди гроші вкладати і без того. Їх можна було трошечки реставрувати – вони надщербнуті, але не критично. Свою функцію захисту автомобілів від з’їду в кювет вони виконують добре”.

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг Прикарпаття Михайла Новосільського, на Прикарпатті у звичному режимі також замінюють та встановлюють дорожні знаки.

“Служба автомобільних доріг – це замовник робіт. Тобто, ми замовляємо роботи нашим підрядникам, які виграли тендер на проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг. Основні роботи, які зараз виконуються, це: роботи щодо утримання автомобільних доріг. У першу чергу, це роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху, заміна і встановлення дорожніх знаків, ремонт бар’єрного огородження, встановлення бар’єрного огородження”.

Водночас, за його словами, працівники Служби автомобільних доріг Прикарпаття працюють дистанційно, усім роздали маски. Працівників організації забезпечили антисептиками та дезінфекторами.Переглядів: 179
banner