На Прикарпатті дві фірми змовились, щоб виграти тендер на лісозаготівлю

Суспільство

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України викрило змову між ТзОВ «Новобуд-СК» та ТОВ «Митар-Брошнів» під час участі у тендерній процедурі із лісозаготівлі, яка проводилась ДП “Солотвинське лісове господарство”.


Дії ТзОВ «Новобуд-СК» та ТОВ «Митар-Брошнів», що стосуються закупівлі — Лісозаготівельні послуги, оприлюднених в електронному вигляді на веб-порталі «PROZORRO» визнано антиконкурентними узгодженими діями, що стосуються спотворення результатів торгів, що є порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції»,пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

При цьому, ТзОВ «Новобуд-СК» та ТОВ «Митар-Брошнів» під час підготовки до участі у Торгах діяли не самостійно, а узгоджували свою поведінку з метою усунення змагання при підготовці та участі у Торгах, що зокрема підтверджується наступним: пов’язаність через використання одного телефонного номера, однієї електронної адреси, однієї ІР-адреси, наявність господарських зв’язків та застосування однієї матеріально-технічної бази, відсутність змагання за перемогу, надання Відповідачами в складі тендерних пропозицій документів, схожих за оформленням та змістом, та з однаковими орфографічними помилками.

Згідно з рішенням, на ТзОВ «Новобуд-СК» та ТОВ «Митар-Брошнів» накладено штрафні санкції згідно з чинним законодавством. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ТзОВ «Новобуд-СК» та ТОВ «Митар-Брошнів» не зможуть брати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.Переглядів: 224
banner