На Прикарпатті голови громад висувають кандидата від людей у парламент

Суспільство

Прикарпатські голови територіальних громад Івано-Франківська, Ланчина, Косова, Солотвина, Долини та Калуша зібралися обговорити шляхи подальшого розвитку регіону.


Про це на сторінці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Голос-Інфо.

Марцінків підкреслив, що процес децентралізації наразі повністю зупинений. І є велика загроза втратити останній рубікон:

“Завжди місцева влада була таким собі останнім щитом. Бо хто, як не на місцях, краще знають потреби громади. Але коли ці потреби абсолютно ігнорують на верхах, коли недофінансовують субвенції, коли врізаються кошти, коли скасовуються субсидії, то про яке самоврядування може йти мова? Народна депутатка Оксана Савчук щораз підіймає гострі питання громади в стінах Верховної Ради. І їй необхідна підтримка та надійний колега-депутат, котрий спільно відстоюватиме інтереси мешканців Прикарпаття, а не олігархів.”

Лідери громад розуміють, що в політиці, як і в решті буденних справ, говорить що робити той, хто платить за послугу. Тому вибори на Прикарпатті перетворяться на боротьбу олігархів і людей. Олігархи уже активно включилися у фінансування виборчих кампаній своїх кандидатів – це очевидно. Тож щоб запустити процес збору грошей на виборчу кампанію єдиного кандидата від людей, голови громад вирішили фінансово допомогти з реєстрацією Руслана Кошулинського. Адже всі розуміють, що від фінансової спроможності залежить, чи переможуть кандидати, яких ведуть олігархи, чи здобуде перемогу кандидат від людей.

Відтак, спільними зусиллями зібрали необхідну суму для виборчої застави. Тепер – справа за формальностями: офіційним висунення кандидата та реєстрацією виборчого фонду.

На думку присутніх, цей крок може стати початком системної революції, коли саме громада буде висувати достойного кандидата, коли буде сприяти у проведенні його кампанії, в тому числі і допомагатиме з фінансуванням. І тоді він буде працювати на людей, а не відробляти кошти олігарха.Переглядів: 297
banner