фото ілюстративне

На Прикарпатті горіли автомобіль, літня кухня та мікроавтобус: усього 8 пожеж

Надзвичайні ситуації, Суспільство

За минулу добу в Івано-Франківській області зареєстровано вісім пожеж.


Про це Фіртку інформують в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

У селі Поляниця уч. Стаїще трапилася ожежа покрівлі альтанки, на площі 6 м.кв., на території «Villa Morishka», власник – гр. 1962 р.н. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

У Стопчатів Калуського району горіли речі домашнього вжитку в господарській будівлі, на площі 4 м.кв. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

На Калущині у селі Кадобна зайнявся недіючий житловий будинок, на площі 48 м.кв., гр. 1969 р.н. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

На Косівщині у Рожневі трапилася пожежа перекриття та покрівлі літньої кухні, на площі 40 м.кв., гр. 1968 р.н. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

У селв Кінашів Галицького району горів легковий автомобіль ВАЗ 2102 гр. 1964 р.н. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки автомобіля. Збитки – встановлюються.

У селі Замагора на Верхрвинщині зайнялася літня кухня, на площі 20 м.кв., гр. 1969 р. н. Попередня причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення. Збитки – встановлюються.

У Долині горів пасажирський мікроавтобус «MERCEDES Sprinter» на площі 1,5 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки у моторному відсіку. Збитки – встановлюються.

У Франківську на Бельведерській горіло побутове сміття перед входом до дев’ятиповерхового житлового будинку, на площі 1 м.кв. Причина виникнення пожежі – встановлюється.Переглядів: 169
banner