фото ілюстративне

На Прикарпатті горів житловий будинок та гараж

Надзвичайні ситуації

Минулої доби на Прикарпатті зареєстровано 8 пожеж. 

Про це повідомляють в Управлінні ДСНС в області. 

4 грудня о 10:47 в селі Бережниця Калуського району виникла пожежа дерев’яного житлового будинку. Вогнем знищено ліжко та речі домашнього вжитку в приміщені кухні. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем під час експлуатації пічного опалення.

О 14:20 в селі Креховичі Рожнятівського району  горів автомобільний гараж. Вогнем знищено стіну, врятовано автомобіль «Ford Eskort» та 1 господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 15:55 в Івано-Франківську на вулиці Гаморака горіло побутове сміття в сміттєвих баках. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

О 17:47 в селі Сівка-Калуська Калуського району виникла пожежа стіни недіючого житлового будинку. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

О  21:32 в місті Болехів на вулиці Д. Галицького виникла пожежа дерев’яного господарського комплексу. Вогнем знищено приміщення автомобільного гаражу та приміщення стайні, пошкоджено покрівлю і господарський інвентар. На пожежі врятовано легковий автомобіль та житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 21:36 в селі Поляниця Яремчанської міськради виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни будівлі. На пожежі врятовано 1 господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 21:56 в Івано-Франківську на вулиці Симоненка горіло побутове сміття в сміттєвих баках на площі 2 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 грудня о 00:00 в селі Тустань Галицького району виникла пожежа тимчасової споруди (вагончик). Вогнем пошкоджено будівельні матеріали, інвентар та побутові речі. Причина виникнення пожежі встановлюється.Переглядів: 159
banner