На Прикарпатті горить суха трава

Суспільство
Тільки зійшов сніговий покрив, до рятувальників щоденно поступають повідомлення про пожежі сухої трави.


Так, тільки впродовж трьох днів нового року, рятувальники ліквідували 10 пожеж площею 3000 м.кв. Найбільше таких пожеж виникло в Калуському та Надвірнянському районах, зокрема у селі Лоєва горіла суха трава на відкритій території на площі 700 м.кв.


Також були випадки загорянь в Івано-Франківському та Коломийському районах. Дані пожежі через пориви вітру дуже швидко набирали обертів. Завдяки оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів, вдалося не допустити поширення пожеж сухої трави на житлові будинки, населені пункти, лісові масиви та торфополя.


 Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, громадянам загрожує штраф, розміром від 3 060 до 6 120 грн, а для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 грн. За ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 грн.


Зараз наша країна переживає важкі часи, з кожним днем ми виборюємо право на життя і ми закликаємо бути свідомими та не палити суху траву, адже для гасіння таких пожеж затрачається значний матеріальний ресурс і сили рятувальників.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 270
banner