На Прикарпатті хочуть ввести адаптивний карантин

Різне

Адаптивний карантин передбачає запровадження локальних обмежень у місті або регіоні, де зафіксують спалах Covid-19.

У Міністерстві охорони здоров’я виступають за введення механізму адаптивного карантину.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на позачерговому засіданні уряду у понеділок, інформує Главком.

«Ми також хочемо запропонувати так званий критерій адаптивного карантину.Це коли у нас є певні області, та ж Чернівецька область, Івано-Франківська область, в яких дуже високий рівень захворюваності і дуже велика кількість хворих реєструється кожного дня. Звичайно, ми не можемо собі дозволити відкриття таке ж, як це відбувається в інших місцях. І ми вважаємо, що потрібно вводити такий механізм адаптивного карантину. Тобто, якщо десь ми відкриваємо більшу палітру засобів торгівлі, то десь повинно бути менше. Тобто, я думаю, що тут буде відповідне розуміння в тому числі і від місцевої влади», – сказав Степанов.

Він зазначив, що МОЗ і надалі аналізуватиме ситуацію з захворюваністю. Також Степанов наголосив, що якщо буде негативна тенденція, то тоді одразу потрібно пом’якшення карантину звужувати.

Як повідомлялося, уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.Переглядів: 14