На Прикарпатті кінотеатр “Відродження” 10 років не може відродитися (ВІДЕО)

Суспільство

Дослідження кореспондентами Суспільного теми щодо будівництва кінотеатру “Відродження” розпочалося із сесії Калуської міської ради, що на Прикарпатті.


На ній депутатам представили примірник договору між Калуською радою та представниками ТзОВ “Відродження”.

Договір підписали обома сторонами без голосування депутатів. У ньому йшлося, зокрема, про зміну цільового призначення землі.

Десять років у Калуші, що на Прикарпатті, не можуть збудувати кінотеатр “Відродження”. У 2010-му ділянку під ним придбала фірма київського політика та забудовника В’ячеслава Кредісова. Проте роботи так і не почалися.

У студії Суспільного ситуацію, що склалася, обговорювали з калуськими чиновниками, депутатами та представниками фірми-забудовника. Попри 10-річну паузу, фірма Кредісова все одно має намір збудувати обіцяний кінотеатр, а поруч багатоповерхівку.

На запитання депутатки Калуської міської ради Ольги Єланіної, чи вірять калуські держслужбовці обіцянкам Кредісова, начальник управління комунального майна Калуської міськради Олександр Челядин відповів: “Зараз іншого виходу немає. Я не можу поставити руку на Біблію… Надіюся, що нарешті ця епопея закінчиться”.

І додав: “Христос пробачив навіть святому Петру. Так що, давайте, ми будемо з того виходити. Нема у нас іншого виходу. Нема інвесторів у черзі”.

Більше про історію будівництва калуського кінотеатру дивіться тут:Переглядів: 298
banner