На Прикарпатті мешканець скаржиться на об’єкт з водовідведення (ФОТО)

Події, Суспільство

Про це він пише у Фейсбуці в спільноті Косів.Діалог:“І ще один об”єкт з водовідведення,який викликАв у мене головний біль на протязі останніх чотирьох років.

Вперше я побачив ситуацію по вул . Ірчана і вул. Довбуша під час паводку 2008 року ,коли власники кількох господарств плавали по своїх садибах в надувних човнах,вода була в їхніх хатах по вікна.

Я тоді був у складі виконкому і складав акти про збитки,отримані внаслідок повені.

Ситуація повторилась в 2010-му.

В останні кілька років Бог милував,подібного рівня води не було,але під час сильних опадів ставок біля газконтори розливався і в кількох господарствах біля порогу можна було ловити карасів.

Викачували воду мотопомпами,пожарними і якось так рятувались. В цьому році на вирішення даної проблеми виділено більш як 2 млн гривень з обласного бюджету,за що вдячний голові обл ради Олександр Сич і обласним депутатам.

За ці кошти продовжили робити систему відведення води з потічків,які несли воду з під Голиці в ставок біля газконтори і топили господарства. Ця робота була розпочата ще в 2008 році ,але тоді не завершена.

Проведено тендер, прокладено більш як 200м труби діаметром 1000мм ,по якій вода попаде в частину системи водовідведення ,зроблену в 2008році і далі по трубах,ровах – в Гук.Зроблено водоприймачі,колодці,відновлено кювети,заїзди до господарств. В слідуючому році,після того як відбудеться усадка грунту,на заїздах до господарств будуть додатково дороблені бетонні оголів”я.

На жаль,проблему повністю не вирішено,весною буде до даної системи спрямовано ще один потічок,з якого вода потрапляє в зазначений ставок і топить господарства.На це не потрібно великих коштів і зробити дану роботу нескладно.

І в процесі “вилізла” інша проблема – система відведення ,яка відводить воду вздовж Дружби трубами діаметром 1000мм ,під вул. Дружби(дорога державного значення Р-24) біля перехрестя з Франка переходить в діаметр 800мм,тобто утворюється “лійка ” і величезні об”єми води не встигають пройти через менший діаметр і топлять господарства в даному місці. Тому написане звернення до САД з проханням посприяти з заміною труби на більший діаметр,отримано позитивну відповідь.

З Божою поміччю найближчим часом позбудемось ще однієї проблеми”.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

Світлина від Юрія Плосконоса.

 Переглядів: 232
banner