На Прикарпатті надаються якісні реабілітаційні послуги, створюються нові реабілітаційні центри та відповідні відділення

Суспільство

На базі КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня Надвірнянської міської ради» запрацювало стаціонарна частина відділення реабілітації та відновлювальної медицини. 


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


У заході також взяли участь народні депутати України Олена Вінтоняк і Василь Вірастюк, в. о. директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак, голова Надвірнянської територіальної громади Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Петро Хмельовський, голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз, військовослужбовці Збройних сил України та лікарі.


«У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти нашої держави збільшилась кількість людей, яким необхідна реабілітаційна допомога. На сьогодні для нашої області важливо справитися із завданням щодо надання якісних реабілітаційних послуг для наших захисників та захисниць. Обласна державна (військова) адміністрація та усі територіальні громади працюють, щоби забезпечити створення реабілітаційних центрів та відповідних відділень. Ми відкриваємо шістнадцяте відділення, де надаватиметься стаціонарна реабілітаційна допомога. Хочу зауважити, що наша область лікує воїнів зі всієї України. Разом рухаємося до Перемоги та з гідністю, повагою та шаною ставимося до тих, хто боронить нашу країну» – йдеться в дописі.

Надвірнянське відділення реабілітації та відновлювальної медицини оснащено надсучасним обладнанням та облаштовано з урахуванням вимог інклюзивності приміщень. На першому поверсі центру створено лікувально-реабілітаційну базу. Зокрема, великий зал фізичної реабілітації, оснащений відповідно до міжнародних стандартів.


Наявне сучасне обладнання. Крім того, процедурний кабінет, кабінети фізичної терапії, ерготерапії, терапії мови та мовлення, кабінет надання психологічної допомоги, масажу та апаратної фізіотерапії.


У відділенні працюють лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти ерготерапевти, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів, спеціалісти з проведення масажу та фізіотерапевтичних процедур.


Зауважувалося, що задля завершення будівельно-ремонтних робіт стаціонарного відділення витрачено 5,3 млн грн., а саме: кошти Надвірнянської міської ради 4,2 млн грн, обласний бюджет 420 тис. грн., кошти територіальних громад району -700 тис. гривень.


Послугами цього відділення матимуть можливість користуватися військовослужбовці Збройних сил України, внутрішньо переміщені люди, мешканці Надвірнянського району.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 227
banner