фото з мережі інтернет

На Прикарпатті надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

Суспільство

З початку виборчої кампанії до поліції Івано-Франківщини надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства


Про це Голос-Інфо дізнається від поліції області.

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, протягом десяти днів після дня голосування Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про кількість розпочатих кримінальних проваджень та звернень, пов’язаних із порушенням законодавства про вибори під час відповідного виборчого процесу.

У період із 5 вересня по 4 листопада 2020 року загалом до поліції Прикарпаття надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.
Усього поліцейськими Прикарпаття складено 61 протокол про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 5 кримінальних проваджень: 4 – відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 1 – пов’язаних з виборчим процесом.Переглядів: 172
banner