На Прикарпатті нагородили рятувальників

Суспільство

Сьогодні, 2 квітня відбулося нагородження працівників Служби порятунку, які приймали участь у ліквідації наслідків снігових заметів


Про це Голос-Інфо дізнається від УДСНС.

Починаючи з 11 лютого 2021 року на території Прикарпаття спостерігалося випадання великої кількості снігу, пориви вітру досягали 25 м/с, внаслідок чого утворились сильні перемети практично в усіх районах області. Без транспортного сполучення залишилося багато населених пунктів області, у зв’язку з чим весь особовий склад підрозділів Управління ДСНС в області було переведено на посилений варіант несення служби. Так, в цей період лютого підрозділами було надано допомогу сотням мешканців краю.


Зі словами привітання та вдячності звернувся до осбового складу начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький. Після чого відбулося вручення працівникам нагород за високий професіоналізм, мужність, відвагу, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у наданні допомоги постраждалим та ліквідації наслідків снігових заметів, які виникли на території Івано-Франківської області.


Переглядів: 170
banner