На Прикарпатті незаконно переоформили право власності на будівлю

Суспільство

У м. Івано-Франківську судитимуть керівницю ТОВ та держреєстратора за незаконне переоформлення права власності на будівлю колишнього «Молочного кафе» вартістю понад 21 млн грн.


Про це Голос-Інфо дізнається від прокуратури області.

За процесуального керівництва Івано-Франківської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо керівниці ТОВ за фактами зловживання повноваженнями та пособництва у зловживанні своїми повноваженнями і несанкціонованих діях з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (ч. 2 ст. 364-1, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365-2, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 362 КК України), а також стосовно держреєстратора – за фактами зловживання повноваженнями та несанкціонованих змін інформації, яка обробляється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 362 КК України).

Встановлено, що керівниця ТОВ подала держреєстратору документи, що не містили будь-яких фактичних даних, з якими закон пов`язує припинення права власності, на підставі чого останній незаконно переоформив право власності на будівлю колишнього «Молочного кафе», що знаходиться в центрі м. Івано-Франківська, на очолюване фігуранткою товариство. Загальна площа нерухомого майна складає понад 1300 кв. м, а його вартість – більше 21 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Переглядів: 180
banner