На Прикарпатті освятили новозбудований храм (ФОТО)

Події

У неділю, 17 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудовану церкву Архистратига Михаїла та престіл для місцевої громади села Яворів Долинського району.

Про це інформує Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, пише Фіртка.

Традиційно, Владику зустрічали на подвір’ї святині. Діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а отець-парох Михайло Боянецький запросив Митрополита Володимира очолити Архієрейську Божественну Літургію. Вже на початку відвідин Митрополит здійснив освячення нового храму та престолу, на якому буде звершуватись безкровна жертва нашого Спасителя.

По завершенні Чину освячення Митрополит розпочав Божественну Літургію, на якій Владиці співслужили священнослужителі.

Роздумуючи над недільним Євангелієм, Архієрей звернув увагу, що сьогодні мільйони людей надмірно турбуються про матеріальні речі, вони настільки зайняті своїми дочасними справами, що не мають навіть часу подумати про вічність. За його словами, Ісус Христос пригадує нам цю правду кажучи: “Яка користь людині, якщо весь світ здобуде, а занапастить свою власну душу? Що може дати людина замість своєї душі?”

На завершення візиту Митрополит вручив подячні грамоти жертводавцям та усім, хто спричинився до спорудження храму. Після чого всі спільно помолились «Боже великий, єдиний», заносячи свої молитви до Всевишнього за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні.Переглядів: 253
banner