фото з мережі інтернет

На Прикарпатті перевірили чи поступають дорогу рятувальникам (ВІДЕО)

Суспільство

Про це повідомили на сторінці Богородчанський РВ.


14 серпня працівниками ДПРЧ-4 (смт Богородчани) Управління ДСНС в Івано-Франківській області спільно з працівниками Богородчанського ВП ГУ НП Богородчан було проведено операцію під умовною назвою «Спецсигнал і маячок». Головна мета заходу, – перевірити, як водії реагують на увімкнені спецсигнали, встановлені на пожежно-рятувальному транспорті, проблискові маячки та звукову сирену, які рятувальники використовують під час руху автодорогами.
Як показав рейд, під час слідування спецавтомобілів із увімкненими звуковими та світловими сигналами водії які їздять по вулицях селища Богородчани поступались дорогою. Порушників які байдуже ставляться до рятувальних служб не виявлено.
Працівники Богородчанського ДПРЧ-4 вдячні автомобілістам за розуміння та співпрацю.

14 серпня працівниками ДПРЧ-4 (смт Богородчани) Управління ДСНС в Івано-Франківській області спільно з працівниками Богородчанського ВП ГУ НП було проведено операцію під умовною назвою «Спецсигнал і маячок». Головна мета заходу, – перевірити, як водії реагують на увімкнені спецсигнали, встановлені на пожежно-рятувальному транспорті, проблискові маячки та звукову сирену, які рятувальники використовують під час руху автодорогами. Як показав рейд, під час слідування спецавтомобілів із увімкненими звуковими та світловими сигналами водії які їздять по вулицях селища Богородчани поступались дорогою. Порушників які байдуже ставляться до рятувальних служб не виявлено. Працівники Богородчанського ДПРЧ-4 вдячні автомобілістам за розуміння та співпрацю.

Опубліковано Богородчанський РВ Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.Переглядів: 177
banner