На Прикарпатті першу людину, яка приїхала з-за кордону, помістили на обсервацію

Суспільство

Сьогодні у заклади, які визначені для обсервації мешканців Прикарпаття, що прибули із-за кордону, помістили першу людину, яка вчора повернулася з іншої країни.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка, пише Фіртка.

Вона також наголосила, що станом на 15 квітня на кордоні у Львівській області перебуває спецтранспорт для мешканців Прикарпаття, яких будуть перевозити на обсервацію.

Савка додала, що поліція моніторить ситуацію щодо дотримання самоізоляції мешканців області, які раніше повернулися на Прикарпаття з інших країн.

Нагадаємо, як повідомляв раніше т.в.о. голови ОДА Віталій Федорів, що на Франківщині визначено три заклади для обсервації,  які є санаторного типу. В них  налічується 248 місць.

Варто наголосити, що ще у березні Кабінет міністрів ухвалив рішення про обов’язковість обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону.

Своєю чергою, Президент Володимир Зеленський заявив, що всі українці, які не встигли повернутися на батьківщину до 28 березня, після повернення будуть проходити обов’язкову двотижневу обсервацію.Переглядів: 200
banner