На Прикарпатті підбили підсумоки роботи Управління сільського господарства за листопад 2023 року

Суспільство

За підсумками шостого засідання Комісії з використання коштів бюджету міської територіальної громади для часткового відшкодування вартості придбаних тварин, рослин, матеріалів, послуг та фінансової підтримки за утримання тварин – 7 листопада поточного року проведено оплату коштів в сумі 323,0 тис. грн 41 фізичній особі за утримання тварин.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради


6 листопада 2023 р. проведено сьоме засідання комісії з використання коштів бюджету міської територіальної громади для часткового відшкодування вартості придбаних тварин, рослин, матеріалів, послуг та фінансової підтримки за утримання тварин де розглянуто 63 заяви.


сформовано Реєстри фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб та особистих селянських господарств, яким нараховано фінансову підтримку за утримання тварин на суму 623,0 тис. грн.


– сформовано Реєстр суб’єктів господарювання та особистих селянських господарств, яким нараховано часткове відшкодування вартості придбаних рослин (саджанців лохини) на суму 150,0 тис. грн.


– підготовлено рішення виконавчого комітету про затвердження Реєстрів фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб та особистих селянських господарств, яким нараховано фінансову підтримку за утримання тварин сумою 623,0 тис. грн. та Реєстру суб’єктів господарювання та особистих селянських господарств, яким нараховано часткове відшкодування вартості придбаних рослин (саджанці лохини) на суму 150,0 тис. грн.


– підготовлено рішення виконавчого комітету про внесення змін до «Порядку подання документів на виконання заходів Програми розвитку сільського господарства Івано-Франківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки».
На зображенні може бути: текст


Переглядів: 346
banner