На Прикарпатті планують облаштувати водно-оздоровчий комплекс

Суспільство

Брошнів-Осадська селищна рада об’єднаної територіальної громади планує облаштувати зону для фізкультурно-оздоровчих занять, купання на річці Саджаві.


Ділянка планованої діяльності розміщена в межах земель водного фонду с. Креховичі, Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади, пише Галичина.

«Реалізація планованих рішень покращить санітарно-гігієнічний стан р. Саджава на ділянці проведення планованої діяльності в порівнянні з існуючим. Крім того, передбачається упорядкування берегової лінії. Основні перспективні тенденції розвитку фізкультурно-оздоровчих споруд передбачають вирішення екологічних, естетичних і соціально-економічних завдань. Екологічний підхід спрямований на формування комфортного середовища з використанням екологічно чистих матеріалів їх органічне поєднання з елементами природного середовища, без негативного впливу на навколишнє середовище. Соціально-економічний вплив планованої діяльності з нового будівництва споруд для фізкультурно-оздоровчих занять, купання та ігор на р. Саджава носить позитивний характер. Оскільки націлений на покращення рівня фізичної культури і підготовки людини», – йдеться у повідомленні.

Для утворення зони купання на річці Саджава, передбачено влаштувати перегороджуючу споруду довжиною 26 метрів та закріпити її залізобетонними плитами РП 10х15 та посівом трав. В основі кріплення плитами буде влаштований упорний зуб з бутового каменю. Для експлуатації гідротехнічної споруди будуть влаштовані залізобетонні сходи з площадкою та перилами. Для пропуску води через споруду передбачено будівництво шахтного водовипуска.

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності передбачають дотримання Водного кодексу України під час проведення робіт на землях водного фонду. Враховуються екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні й територіальні обмеження згідно чинних нормативних документів.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації (76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 23 A, main@eco.if.gov.ua поштова адреса, електронна адреса, (0342) 52-61-50, Пліхтяк Андрій Дмитрович).Переглядів: 170
banner