На Прикарпатті поліцейська комісія провела співбесіду з кандидатами на службу (ФОТО)

Суспільство

Претенденти на вакантні посади, які успішно пройшли попередні етапи конкурсного відбору до лав Національної поліції, були запрошені на співбесіду з поліцейською комісією.

Сьогодні, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області, відбувся завершальний етап конкурсного відбору кандидатів на посади працівників сектору реагування патрульної поліції та поліцейських конвойної служби. Саме від рішення членів комісії залежить, чи приєднаються вони до лав поліції Івано-Франківщини.

Перед співбесідою кандидати пройшли тестування на загальні навички та знання законодавства, успішно пройшли медичну комісію й психологічне тестування, а також продемонстрували рівень фізичної підготовки.

Завершальним етапом стала співбесіда, на якій члени поліцейської комісії вивчали надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу, а також поспілкувалися із кандидатами та дізналися про їхню готовність до служби і рівень усвідомлення відповідальності професії.

Результати співбесіди учасники отримають електронним листом, тоді на майбутніх поліцейських чекає 6 місяців навчання.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 208
banner