На Прикарпатті поліція викрила «реабілітаційні» центри, де незаконно утримували людей (ВІДЕО)

Кримінал, Надзвичайні ситуації

Учора, 7 липня Голос-Інфо писало: на Івано-Франківщині поліція викрила «реабілітаційні» центри, де незаконно утримували людей.


У результаті спільної спецоперації поліціянти Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області припинили незаконне функціонування закладів у м. Івано-Франківську та в с. Угринів, які під вивіскою реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних осіб незаконно утримували людей. Правоохоронці встановили, що до закладів під приводом реабілітації поміщали осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю та незаконно і примусово утримували впродовж певного періоду часу та «лікували» за гроші, отримані шляхом від близьких родичів.

Пізніше Поліція Івано-Франківської області на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала відео, на якому зняли викриття центру та коментар Володимира Яцюка, заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області щодо даної ситуації.

Детальніше у сюжеті:

Важливо На Івано-Франківщині поліція викрила «реабілітаційні» центри, де незаконно утримували людей

На Івано-Франківщині поліція викрила «реабілітаційні» центри, де незаконно утримували людей #ifpolice #поліція #Прикарпаття

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Вівторок, 7 липня 2020 р.Переглядів: 186
banner