На Прикарпатті помер професор ІФНТУНГ Богдан П’ятничко

Суспільство

4 квітня помер професор гуманітарного інституту в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Богдан Петрович П’ятничко.


Про це повідомили на Кафедрі документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ, пише Голос-Інфо.


Богдан Петрович прожив гідне життя. За свої 85 років зробив немало. Кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ветеран праці, будівничий України – і це не повний перелік досягнень. Був першим на Заході України, хто започаткував спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність» в університеті, а з з 1997 року був першим завідувачем кафедри документознавства та інфор­маційної діяльності. Прізвище професора включено до Міжнародного довідника «Хто є хто серед термінологів». Опублікував понад 100 наукових і методичних праць, зокрема є автором першого в Україні підручника «Німецька мова» для студентів нафтогазових спеціальностей. А головне – підготував не одне покоління документознавців, завдяки чому нині переважна більшість працівників кафедри – студенти Богдана Петровича.


«Ми знали Богдана Петровича до останніх днів активним, інтелігентним, емоційним, небайдужим. “Людина, народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний” — писав В. Сухомлинський. Ваш, Богдане Петровичу, слід у Ваших дітях та внуках, у Ваших учнях, вихованцях і наступниках. Будемо намагатися примножити Ваші визначні здобутки і зберегти світлу пам’ять про Вас як людину непересічну. Глибоко сумуємо разом з родиною і всією науковою спільнотою! Вічна пам’ять», — йдеться у повідомленні.


Переглядів: 670
banner