На Прикарпатті посилюються карантинні заходи

Суспільство

Сьогодні під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС рекомендовано західним областям України, у тому числі й Івано-Франківській, увести на вихідні посилені карантинні заходи – режим обмеженого пересування. Про це повідомила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка під час щоденного онлайнбрифінгу щодо ситуації з поширення COVID-19 на Прикарпатті.

 «Ми повинні втримати ситуацію, розірвати ланцюг поширення хвороби. Якщо спільно не будемо цього робити – карантин буде продовжено. Напередодні Вербної неділі та Великодня дотримайтеся усіх запропонованих урядом карантинних заходів. Це допоможе зберегти ваше здоров’я і життя, ваших рідних та близьких», – наголосила управлінець.

Також йшлося про те, що на Івано-Франківщині склалася складна епідеміологічна ситуація, пов’язана із коронавірусною хворобою. За добу кількість лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 збільшилася на 20 і становить 218. Зростає смертність: 2 летальних випадки за останні 24 години. Тож загалом зафіксовано 15 смертей від коронавірусної інфекції в області. Це мешканці Івано-Франківська (4 особи), Надвірнянського (4), Тисменицького (2), Калуського, Коломийського, Рожнятівського, Тлумацького районів та міста Болехів. Багато летальних випадків пов’язаних із супутніми захворюваннями. Ще 342 зразки очікують на дослідження.Переглядів: 166
banner