На Прикарпатті працівники судової охорони провели тактико-спеціальні навчання (ФОТО)

Суспільство

24 липня в стінах Івано-Франківського апеляційного суду відбулися спільні тактико-спеціальні навчання співробітників територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області з суб’єктами взаємодії.


Навчання мали на меті тренування своєчасного реагування на ризики, ускладнення під час проведення акцій протесту біля судових установ, резонансних судових засідань, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки учасників судового процесу з відповідальними взаємодіючими органами та підрозділами Головного управління Національної поліції України, Національної гвардії України, Управлінням патрульної поліції, Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області.

Основними завданнями проведення таких тактико-спеціальних навчань є:
• відпрацювання злагоджених дій вищезазначених органів та відомств при виникненні надзвичайних обставин в установах системи правосуддя;

• організація якісної комунікація між суб’єктами взаємодії для вчасного отримання інформації про можливі загострення ситуації під час проведення резонансних судових засідань та конвоюванні до залу судових засідань затриманих та взятих під варту осіб.

Після завершення спільних тактико-спеціальних навчань керівництво територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області підбило підсумки тактичних навчань, проаналізували дії співробітників Служби та суб’єктів взаємодії. Виконання основних завдань та координованість дій співробітників сьогоднішнього вишкілу оцінено на «добре».

Навчання такого типу плануються проводитися частіше для того, щоб співробітники на практиці закріпили алгоритм реагування у разі виникнення надзвичайних обставин, удосконалили навики командної роботи з суб’єктами взаємодії та досягли високого рівня вправності під час забезпечення безпеки учасників судового процесу, суддів та працівників апарату суду.

Під час заходу всі співробітники використовували засоби особистої безпеки, відповідно до правил карантинного режиму проти поширення респіраторного коронавірусного захворювання COVID-19. Нагадаємо, що адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 серпня.Переглядів: 231
banner