На Прикарпатті продовжують боргувати зарплату

Події, Суспільство

Як писало Голос-Інфо: Сьогодні, 10 лютого, в Івано-Франківську в приміщенні облдержадміністрації відбувається онлайн-нарада заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.


У порядку денному розглянули ще одне питання: “Про проведений моніторинг нарахованої заробітної плати працівникам бюджетних установ за січень 2020 року в межах помісячного розпису видатків”.

 Ірина Мацькевич, директорка департаменту фінансів облдержадміністрації розповіла, що станом на 1 лютого заборгованість по заробітній платі по області складала 74,1 млн гривень, з неї  19,8 млн гривень – протермінована зарплата. Зокрема по місту Івано-Франківську 15, 9 млн.грн., по Тлумацькому району  1,4 млн.грн. та по Косівському району 1,8 млн грн.

Щодо січня, то найбільша ситуація з виплатою заробітної плати складається в Тлумацькому районі, Тлумацькій ОТГ, Витвицькій ОТГ та Верховинському районі.

Також Ірина Мацькевич зазначила що органи влади працюють над ситуацією, що склалася:

Хочу зазначити про те, що котроль і бажання підтримати ситацію, хотіння органів місцевої влади дало можливість не допустити  виникнення заборгованості по оплаті праці працівникам медичної галузі  по всіх міських, районних бюджетах, бюджетах ОТГ.Переглядів: 254
banner