На Прикарпатті проходить Всеукраїнська олімпіада з фізики

Суспільство

Сьогодні в Івано-Франківському спортивному ліцеї розпочався І етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якій беруть участь 119 учнів із 17 областей України. Прикарпаття представляють шестеро учнів 9-11 класів. До слова, це вже 57 олімпіада з фізики.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Попередня, за словами заступника голови оргкомітету олімпіади Бориса Кремінського, проходила у Херсоні ще у 2019 році. Відтак через пандемію COVID-19 та повномасштабне вторгнення росії, олімпіади не проводилися.


Варто також додати, що окрім фізики, цього року також проходитимуть всеукраїнські олімпіади в очному режимі з української мови і математики. Ще 8 олімпіад скасовані. Олімпіада з фізики, за словами директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Віктора Кімаковича, складається з теоретичної та експериментальної частин.


«Фізика – це одна із пріоритетних дисциплін сучасності, – розповів директор профільного департаменту. – Сьогодні на олімпіаду прибули 119 дітей із 17 регіонів нашої держави. Тож, бажаємо усім успіхів і, звичайно, сподіваємося на перемогу юних прикарпатців».

Результати олімпіади підіб’ють у п’ятницю, 7 квітня.
Переглядів: 472
banner