На Прикарпатті просять легалізувати коноплю

Суспільство

Учора, 16 вересня, на сайт Президента була зареєстрована петиція щодо легалізації вирощування коноплі. Повна її назва “Легалізувати вирощування і вживання конопель з рекреаційною (на оремо взятих територіях Косівського, Верховинського і Рахівського р-нів) і медичною (на території всієї України) метою”.

Автором петиції значиться Андрій Девда, пише Місто.

Текст:

Прошу, пана президента, підтримати легалізацію медичної марихуани на території всієї країни і пробну, (терміном на 10років), повну легалізацію за “канадським сценарієм” на території гірських депресивних районів, а саме: Косівського, Верховинського і Рахівського районів.

Потрібно йти в ногу з часом і не відставати в плані медицини і людських свобод від провідних розвинутих країн світу, де часткова чи повна легалізація вже доконаний факт.

Приклад: Канада, США (в медичних цілях легалізовано в штатах: Аляска, Аризона, Арканзас, Вермонт, Вашингтон, Гаваї, Делавер, Іллиноіс, Колорадо, Коннектикут, Массачусетс, Мічіган. Монтана, Мэн, Невада, Нью-Гэмпшир, Нью-Джерси, Нью-Мексико, Орегон, Род-Айленд, Північна Дакота, Флорида і рекреаційних в штатах: Аляска, Вашингтон, Каліфорния, Колорадо, Массачусетс, Мен, Невада, Орегон і округ Колумбия), Нідерланди, Уругвай, Аргентина, Чехія, Мексика, Грузія, Іспанія, Бразилія, Португалія, Перу, Австрія, Північна Корея та ін.

Для стимулювання туризму і розвитку депресивних гірських районів, прошу на окремих територіях, а саме Косівському і Верховинському районах Івано-Франківської області і Рахівському районі Закарпатської області в пробному порядку (терміном 10 років), ввести повну легалізацію конопель і супутніх продуктів з копіюванням норм і свобод із закону “про легалізацію” країни Канада.

Всі податкові збори від даного закону “повної легалізації за канадським сценарієм”, направити на розвиток освіти, інфраструктури і культурних об’єктів регіону.

Дана законодавча ініціатива збільшить тур. потік в даний карпатський туристичний регіон з країн Східної Європи і ближнього зарубіжжя приблизно на 1млн. туристів в рік.

Викрита 11 вересня в Косівському районі с. Стопчатів, найбільша в історії Прикарпаття плантація конопель,розміром 4га на якій росло 100тис. рослин є підтвердженням тому, що такий бізнес на даних територіях існує, тільки доходи від нього йдуть кримінальним структурам, в той час, коли могли б слугувати на благо місцевим громадам.

На всій території України дозволити, продаж медичної марихуани і лікарських продуктів виготовлених на її основі.

Дана законодавча ініціатива надасть тяжко хворим альтернативний вибір, на сьогодні доведена ефективність канабіноїдів для лікування хронічних болів у дорослих і побічних ефектів хіміотерапії, у ракових хворих застосування ТГК у вигляді олії або в таблетках давало такий самий знеболювальний ефект, як кодеїн, канабіноїди допомагають дітям з певними видами епілепсії, людям з посттравматичним стресовим розладом, пацієнтам з онкологічними патологіями і тд.”

Наразі ця петиція набрала тільки 15 підписів з 25 тисяч необхідних.Переглядів: 198
banner