На Прикарпатті проведено 29 нарад з бджолярами краю

Суспільство

На Івано-Франківщині підходить до завершення цикл спільних нарад за участю спеціалістів Держпродспоживслужби, представників об′єднаних територіальних громад, суб′єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів та суб′єктів господарювання, які здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур на відповідних територіях.


Повідомляє Голос-Інфо , посилаючись на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області


Заходи проводились з метою попередження отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів в період вегетації сільськогосподарських культур та роз’яснення вимог законодавства під час використання пестицидів та агрохімікатів.


 Станом на 20 лютого 2023 року в області проведено 29 нарад, до роботи залучено 86 представників органів місцевого самоврядування, 363 пасічників, 20 представників громадських організацій бджолярів, 133 представників сільгосппідприємств та фермерських господарств.


В ході роботи обговорено нормативні документи, які регламентують відносини суб’єктів господарювання та пасічників під час здійснення діяльності в сфері вирощування сільськогосподарських культур, інструкції з профілактики отруєнь бджіл та встановлення факту їх отруєння засобами захисту рослин тощо.


 Крім того, інформуємо, що в лютому 2023 року переглянуто склад постійно діючих комісій із встановлення фактів отруєння бджіл, що створені при органах місцевого самоврядування. На Прикарпатті працює 62 такі комісії, до їх складу увійшли 129 представників Держпродспоживслужби.


Тож у випадку виявлення фактів отруєння бджіл, радимо звертатись саме до органів місцевого самоврядування.


Переглядів: 366
banner