На Прикарпатті реалізовується соціальний проєкт «Турбота про родину Героя»

Суспільство
Перебуваючи з робочою поїздкою на Верховинщині, заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, зустрілася із дружинами та матерями Героїв, які відпочивають та проходять реабілітацію у відпочинковому комплексі «Верховель».

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


«Обласна державна (військова) адміністрація продовжує працювати над тим, щоби якнайбільше родин, які пережили втрату рідних на війні, мали змогу оздоровитися. Вклад наших воїнів у боротьбу за незалежність України неоціненний. А кожна сім’я полеглого бійця має відчути турботу та опіку. У рамках проєкту «Турбота про родину Героя», який реалізовується за ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, відпочинковий комплекс «Верховель» прийняв на відпочинок шість матерів та дружин Героїв з Богородчанського району. А власниця комплексу, Ірина Якимів, яка допомагає родинам Героїв, запропонувала для них цікаву відпочинкову програму”.

Впродовж пʼяти днів родини Героїв мали змогу з користю для здоровʼя провести час, поспілкуватися та відпочити. Також вони побували на багатьох екскурсіях. До прикладу, відвідали музей гуцульського побуту та мистецтва «У трембітаря», а також побували у сирній лавці.
Саме такі поїздки для рідних вкрай важливі, адже допомагають легше пережити біль втрати. Висловлюємо щиру подяку усім готелєрам, які підтримують та допомагають впроваджувати проєкт «Турбота про родину Героя»,  – зазначила Людмила Сірко.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 271
banner