На Прикарпатті реконструювали дитячий садок (ФОТО)

Суспільство

У селі Гринівці Тлумацької ОТГ, на території філії Тлумацького ліцею, у якій навчається 75 учнів, відкрили дошкільне відділення.


Про це Голос-Інфо дізнається від ІФ ОДА.

У 2020 році цей об’єкт був відібраний обласною комісією і включений в програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

В урочистому відкритті реконструйованого дитячого садочка взяв участь заступник голови облдержадміністрації Євгеній Фербей.

«Сьогодні ми відкриваємо уже четвертий такий об’єкт, левова частка коштів для цього виділена з Державного бюджету. Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – це та ініціатива, яка дасть нове дихання галузям освіти, фізичної культури і спорту, створить умови для гармонійного розвитку наших дітей, – зазначив у своєму виступі посадовець. – Сьогодні свято завітало до вашої громади. Справді приємно, що навіть у цей нелегкий час світової пандемії коронавірусу, в Україні будуються дороги, споруджуються школи, садки та спортивні комплекси, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємося і рухаємося вперед».

Євгеній Фербей висловив переконання, що до кінця поточного року зобов’язання в рамках програми «Велике будівництво» в області будуть виконані в повному обсязі. Також він передав для потреб дитячого садочка ноутбук.

Додамо, що в ході реконструкції універсального двоповерхового блоку школи загальною площею 500 кв.м приміщення під садок перебудовано відповідно до сучасних вимог. Тут встановлено енергозберігаючі вікна, змонтовано внутрішні системи електро-, водо-, теплопостачання, утеплено фасад. Садочок укомплектовано меблями, обладнанням та інвентарем. Загалом кошторисна вартість об’єкта складає 12,4 млн грн. Заклад розрахований на 50 діток. Наразі, на зарахування до дитячого садочка подали заяви батьки 21 дитини.Переглядів: 162
banner