На Прикарпатті ремонтують чотири мостові переїзди (ФОТО)

Суспільство

У березні на Прикарпатті стартував ремонт одразу чотирьох мостових переїздів на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, котра у цьому році стане частиною найдовшого національного маршруту країни М-30 Стрий – Ізварине.


Про це інформує Голос-Інфо з посиланням на ІФ ОДА.

Як тільки дозволила погода, мостовики повернулися до ремонтно-будівельних робіт, зокрема, на Рогатинщині. У селі Путятинці завершується армування та влаштування опалубки. За кілька днів буде проведено бетонування плити проїзної частини.

Крім того, почали ремонт ще двох мостів: у селі Лопушне та Пуків. Там демонтують старі перильні огородження, а також розпушили дорожнє покриття. Після капремонту мостів буде продовжено ремонт дороги.

Флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України, дорога М-30 Стрий – Ізварине, проходитиме територією 11 областей, зокрема тимчасово окупованими. Дорога буде швидкісним коридором між західними та східними областями України та стане найдовшою трасою країни: майже 1400 км. Із них 532 км оновлено у 2020 році. Ремонт ще 630 км – план на цей рік.Переглядів: 197
banner