На Прикарпатті розміщено близько 424 кнопок «Термінового виклику поліції», з них 256 по місту

Суспільство

Встановити кнопку «Термінового виклику поліції» можна в офісних приміщеннях, банківських установах, навчальних закладах, в багатоквартирних будинках, індивідуально в квартирах та приватних будинках. А також в залежності від об’єкту, «тривожна кнопка» може бути стаціонарною та мобільною у вигляді брелка.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Управління поліції охорони в Івано-Франківській області


Основними перевагами кнопки «Термінового виклику поліції є:

— Швидкість виклику. Якщо викликати поліцію телефоном, то необхідно спочатку взяти телефон, набрати номер, після чого розповісти оператору про те, що трапилося і назвати адресу, де все відбувається. Це займає дуже багато часу, особливо за умови, що рахунок може йти на секунди. «Тривожна кнопка» дозволяє викликати наряд реагування поліції охорони набагато швидше.
— Простота у використанні. Для того щоб викликати наряд реагування поліції охорони, потрібно всього лише натиснути на кнопку і при цьому не треба ні набирати номер, ні повідомляти про подію в деталях.
— Швидке реагування. При надходженні сигналу на пульт централізованого спостереження, до місця, звідки він був отриманий, відразу ж вирушають поліцейські охорони.
— Постійний моніторинг. Контрольна панель і кнопка постійно знаходяться в робочому стані, у режимі очікування — і вдень, і вночі.
— Простота експлуатації. Кнопка не заважає і не привертає увагу, але завжди знаходиться в робочому стані.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 282
banner