На Прикарпатті рятувальники розповіли громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Суспільство

Пожежі у житловому секторі виникають часто і, як правило, з кількох найрозповсюдженіших причин: порушення правил безпеки при користуванні відкритим вогнем, побутовими газовими та електроприладами, перевантаження електромережі, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем.


Роз’яснювальна робота, профілактичні бесіди, безпосереднє спілкування з громадянами – одні з найефективніших способів зменшення кількості пожеж в приватних оселях. Тож працівники пожежно-рятувальної служби продовжують нагадувати населенню про всі можливі наслідки порушення правил пожежної безпеки, тим більше, взимку, в час понижених температур.

Працівники Долинського та Городенківського відділів Управління ДСНС України в Івано-Франківській області поспілкувались людьми і нагадали, що у побуті важливо користуватися справними електричними і газовими приладами, вчасно усувати несправності, звернувшись до відповідних фахівців, а не самотужки. Адже користуючись несправними або саморобними електропобутовими чи газовими приладами, люди можуть не лише залишитись без даху над головою, а й втратити життя. Усім громадянам фахівці пожежно-рятувальної служби роздали листівки із застереженнями та правилами безпеки у побуті.Переглядів: 250
banner